Nehtové studio

Cítíte, jak váše dlaně ze dne na den ztrácí jemnost a vlhkost? Jak se kůže na rukou stává hrubší, i přes snahu o její pravidelnou péči? Neustálé mytí rukou, chemické prostředky a každodenní zátěž dělají své. Snažíte se, ale zdá se, že je to boj s větrnými mlýny. Co kdybych vám řekla, že můžete mít to vše a dokonce i více? Naše nabídka komplexní péče o ruce a nehty vám přináší parafínový zábal, estetickou manikúru s odstraněním kůžiček a úpravou nehtů, lak s možností zdobení a jako třešnička na dortu japonská P-shine manikúra pro dokonalý lesk. A to vše za přijatelnou cenu.

  •  Parafinový zábal: Proč právě on? Může se zdát šokující, že něco tak jednoduchého jako parafin může mít tak hluboký vliv na kvalitu naší kůže. Tento zábal je jako objetí pro vaše ruce; uvolňuje napětí, hydratuje a zjemňuje kůži, která je denně vystavena nejen povětrnostním vlivům, ale i chemikáliím z čisticích prostředků. Pomáhá při bolestech kloubů a zlepšuje krevní oběh. Je to jako ocenění za všechnu tu těžkou práci, kterou naše ruce každý den odvedou.
  •  Manikúra není jen o laku Zatímco lakování a zdobení nehtů může být považováno za čistě estetickou záležitost, estetická manikúra s odstraněním kůžiček a úpravou nehtů je o mnoho více. Je to o prevenci, zdraví a hygieně. Odstranění kůžiček a správná úprava nehtů může zabránit vzniku nehtových onemocnění a infekcí.
  • Umění na nehtech: Zdobení lakem Když si řekneme „lakování nehtů“, co vám naskočí na mysl? Pár barevných lahviček a rychlý úklid okrajů? Tak to jste na omylu! Lakování nehtů se proměnilo v pravé umění, ve kterém se skrývá nekonečno příběhů, stylů a technik. Dneska se ponoříme do světa, kde je každý nehet plátnem a každý štětec vypráví svůj příběh. Ale nezapomeňte, zdobení nehtů není jen o fyzickém vzhledu. Je to cesta k sebepečování, způsob, jak si udělat radost a zároveň procvičit trpělivost a preciznost. Je to čas, který si věnujete jen vy sami sobě, a to je v dnešní uspěchané době více než cenné.
  • Japonská P-shine manikúra: Co to je a proč ji zkusit Tento typ manikúry využívá speciální pastu a pudr bohatý na vitamíny a minerály, které jsou přímo absorbovány do nehtové ploténky. Výsledkem? Nehty, které nejen vypadají zdravě, ale také jsou zdravé a přirozeně lesklé.  Ale proč by to měli zkusit i muži? Ve světě, kde první dojem může otevřít nebo zavřít dveře příležitostí, je péče o vzhled základem úspěchu. A ruce jsou jednou z prvních věcí, kterých si lidé všimnou. Japonská P-shine manikúra nabízí přirozený vzhled, který nekřičí „návštěva salónu krásy“, ale spíše „přirozená elegance“. Je to způsob, jak ukázat světu, že si vážíš sebe a svého vzhledu, bez ohledu na pohlaví.
  • Nové prodloužení nehtů (typy, gelem nebo akrygelem) Představ si akrygel jako nejlepší spojence pro tvé nehtové bitvy. Je to jakési manželství gelu a akrylu, které bere to nejlepší z obou světů. Máš ráda přirozený vzhled, ale zároveň potřebuješ, aby tvé nehty vydržely víc než tvůj poslední vztah? Akrygel to zvládne s přehledem. Na druhé straně gel přináší eleganci a sofistikovanost. Pokud je pro tebe důležitá snadná aplikace a chceš, aby tvé nehty vypadaly jako z časopisu, gel je tvoje volba. Je jako ten dokonalý outfit, ve kterém se cítíš nezastavitelně.
  •  Modeláž nehtů: Proč si ji zamilujete Nové prodloužení nehtů představuje způsob, jak si zajistit nejen krásné, ale i dlouhodobě odolné nehty. Ať už je vaše volba gel nebo akrylgel, obě možnosti nabízí šanci na vytvoření nehtů, které vydrží nároky vašeho aktivního života. A co více, lakování a zdobení, které je u modeláže nehtů ZDARMA, vám umožní vyjádřit vaši osobnost, ať už ve formě třpytek, kamínků nebo malůvek.
  • Oprava stávajících, odrostlých nehtů každé čtyři týdny pak zajistí, že vaše nehty budou vždy dokonale upravené.

Víte, že třpytky, kamínky, nálepky a malůvky na nehty nemusí být jen pro vyvolené? Představte si, že se můžete každý den cítit jako hvězda na červeném koberci, aniž byste museli utrácet majlant.