PARAFÍNOVÝ ZÁBAL NA RUCE

Trápí vás suchá, popraskaná kůže rukou? Bolí vás klouby a svaly? Pak je parafínový zábal úžasná procedura,která vás doslova zregeneruje zevnitř i zvenčí.

PARAFÍNOVÝ ZÁBAL NA RUCE

jedinečná revitalizující terapie pro vaši pokožku!

Ohřátý parafín – speciální léčebný vosk – proniká do hloubky pokožky. Při teplotě 52-62°C pozvolna prohřívá a prokrvuje tkáně, zmírňuje bolestivost ztuhlých kloubů zápěstí a zlepšuje krevní oběh. Otevírá póry, změkčuje ztvrdlou kůži hydratuje ji a vyživuje, takže se stává jemnou, hebkou a hedvábnou s okamžitým omlazujícím efektem.

Okamžitý účinek – Hedvábně jemná pokožka, zpevněné nehty i viditelně omlazenější vzhled rukou! S každým zábalem cítíte, jak i vnitřní bolest ustupuje. A ještě něco navíc… Póry lépe vstřebávají hydratační a výživné složky, které parafín a aplikovaný balzám obsahuje. Vaše ruce tak budou nejen krásně hebké, ale i skvěle vyživené.

Dopřejte siparafínový zábal pravidelně. Užijte si nádherně jemné ruce, úlevu od bolesti i hlubokou relaxaci třeba i při manikúře, modeláži nehtů, při pedikúře nebo během kosmetického ošetření obličeje. Parafínové zábaly skvěle kombinují zdravotní a estetické účinky.

Vyzkoušejte tento revitalizující zážitek!