Speciální Liftingové terapie

Už jste unavení z toho, co vidíte každý den v zrcadle? Vrásky, tmavé kruhy, ochablá pleť? Kolik času a peněz jste už investovali do produktů a procedur, které nefungují? Trápí vás pocit, že vypadáte starší než se cítíte, a přejete si znovu zářit svěžestí?

Jsme tu, abychom vám řekli, že to nemusí být váš osud. Máme pro vás řešení.

Nejde jen o krátkodobé řešení. Naše terapie se zaměřují na omlazení a regeneraci vaší pleti zevnitř s pečlivě vybranými účinnými látkami . Probudíte přirozené procesy obnovy v kůži a dosáhnete dlouhotrvajících výsledků. Nemusíte podstupovat žádnou invazivní proceduru. Žádné skalpely, žádná dlouhá rekonvalescence. Jen vy, relaxující v našem salonu, zatímco se o vaši pleť expertně postaráme.

Speciální Liftingové terapie

je komplexní program cílený na výživu, hydrataci, regeneraci ,revitalizaci a omlazování vaší pleti. Naše terapie jsou navrženy tak, aby vyhovovaly individuálním potřebám každého jednotlivého klienta a zahrnují nejnovější technologie a postupy v kosmetologii. Mají za cíl zlepšit vzhled a kvalitu pokožky .Odhalte tajemství dokonalé pleti v každém věku.

Jak liftingová terapie funguje:

Je pečlivě sestavenou kombinací přístrojových ošetření, manuálních technik, masáží a aplikace a hloubkové zapracování aktivních látek. Pomocí různých technik dokáže efektivně bojovat proti projevům stárnutí.

Liftingová terapie působí na hluboké vrstvy pokožky, kde podporuje regeneraci a obnovu buněk. To stimuluje pletˇ k produkci více kolagenu a elastinu, což jsou proteiny zodpovědné za pevnost a pružnost pokožky. V závislosti na zvolené metodě může liftingová terapie zahrnovat také mírnou exfoliaci, která pomáhá odstranit mrtvé kožní buňky a podporuje obnovu pokožky.

Výhody liftingové terapie:

– **Zlepšení kvality a vzhledu pokožky, vypnutí a omlazení pleti**

– **Redukce vrásek a jemných linek**

– **Obnova pevnosti a pružnosti pokožky**

– **Zlepšení kontur obličeje**

– **Efektivně bojovat proti projevům stárnutí,ochablé kůži nebo ztráty objemu**

– **Stimulace produkce kolagenu a elastinu v pleti**

– **Žádné chirurgické zákroky, žádné řezy a jizvy **

– **Bezpečný a neinvazivní zákrok v pohodlí a relaxu**

– **Minimální doba rekonvalescence**

– **Použití cílených účinných ampulí, speciálních liftingových aktivních látek a sér vyrobených na místě přímo na váš typ pleti !**

Mezi klíčové složky patří tyto látky:

Kyselina hyaluronová, Mořský kolagen, Retinol, DMAE, MSM, Argirelina, Vitamínové koktejly a zklidňující účinné látky, a další…

(Vitamínové koktejly jsou speciálně formulované směsi, které kombinují různé vitamíny a minerály pro maximalizaci jejich pozitivních účinků na pleť.Zklidňující aktivní látky jsou esenciální složky, které pomáhají zmírnit podráždění a záněty pleti. Tyto látky mohou zahrnovat ingredience jako aloe vera, panthenol nebo bisabolol, které poskytují okamžitou úlevu a podporují obnovu a regeneraci pleti.

– **Flexibilita:** Lze aplikovat na obličej, krk a dekolt.**

**Rychlé výsledky:** První výsledky mohou být viditelné již po prvních sezeních.

Typy Liftingových terapií:


**Radiofrekvenční terapie:**

Zázračná regenerace vaší pokožky

Radiofrekvenční terapie pleti je moderní kosmetický zákrok, jehož cílem je regenerovat a revitalizovat pleť. Tato technologie využívá radiofrekvenční vlny, které pronikají do hlubších vrstev kůže, kde stimulují produkci kolagenu a elastinu. Radiofrekvenční vlny generují teplo v podkožních vrstvách, které stimuluje regeneraci pojivových tkání a podkožních buněk, což vede k přirozenému obnovovacímu procesu kůže. Kromě toho procedura umožňuje zapracování aplikovaných aktivních látek do hloubky pod derma, čímž se zvyšuje jejich účinnost a podporuje zdravý vzhled pleti.

Radiofrekvenční vlny aplikujeme na obličej včetně krku a dekoltu.

Radiofrekvenční terapie pleti představuje účinnou a bezpečnou alternativu pro ty, kteří hledají metody jak bojovat proti známkám stárnutí a zlepšit kvalitu své pokožky bez nutnosti podstupovat chirurgické zákroky. Díky své schopnosti stimulovat regeneraci tkání a buněk nabízí dlouhotrvající výsledky v revitalizaci a omlazení pleti.

**Kyslíková OXY terapie:**

Revitalizační ošetření, které pomáhá pleti dýchat a zvyšuje její absorpci účinných látek.

Kyslíková oxy terapie je moderní kosmetický zákrok, který využívá kyslík pod vysokým tlakem k revitalizaci a hydrataci pleti. Tato metoda se stává stále populárnější mezi celebritami a lidmi hledajícími efektivní řešení pro osvěžení a oživení jejich pleti.

Během procedury je na pleť aplikován čistý kyslík společně s vybranými séry a vitamíny, které jsou specificky přizpůsobeny potřebám vaší pleti. Tento proces nejenže zajišťuje hloubkovou hydrataci, ale také stimuluje regeneraci buněk a také jí poskytne zdravý jas a vitalitu.

Provádí se aplikací čistého kyslíku ve spojení s pečlivě vybranými ampulemi, séry a vitamíny přímo na pokožku.

Klíčové výhody kyslíkové terapie:

– **Revitalizace tkání a podkožních buněk:**

– **Aktivace hlubokých vrstev pokožky:** Díky zapracování aktivních látek do hloubky pod derma je pleť intenzivně vyživena a hydratována.

– **Detoxikace**: Využití kyslíku pod tlakem napomáhá k detoxikaci pleti tím, že odstraňuje škodlivé toxiny a podporuje obnovu buněk.

– **Boj s Projevy Stárnutí**: Pomáhá redukovat jemné linky a vrásky, přičemž stimuluje produkci kolagenu, což vede k pevnější a hladší pleti.

– **Univerzálnost:** Tato terapie je vhodná pro všechny typy pleti, včetně citlivé, a lze ji přizpůsobit individuálním potřebám a požadavkům.

Objevte kouzlo kyslíkové terapie, která nabízí řadu benefitů pro vaši pleť, od hydratace až po anti-aging efekty

**Mikrojehličkování pleti :**

Nová éra péče o vaši pokožku

Objevte, jak mikroneedling omladí vaši pleť bez použití toxických látek.

Techniky pro intenzivní regeneraci a hydrataci pleti na buněčné úrovni.

Mikroneedling využívá speciálně navržené zařízení vybavené jemnými jehlami. Tyto jehly vytváří na povrchu pleti drobné vpichy, které stimulují přirozený hojivý proces těla a podporují produkci kolagenu a elastinu. Tato technika spočívá v aplikaci vitamínů, minerálů, antioxidantů a dalších revitalizačních látek přímo do střední vrstvy kůže. Tímto způsobem dochází k regeneraci pokožky, což vede k viditelnému zlepšení její struktury a vzhledu.

– **Přírodní botox bez toxických látek:** Na rozdíl od tradičních metod, jako jsou injekce botoxu, mikroneedling nezahrnuje žádné toxické látky a nabízí přirozenější výsledky.

– **Zapracování aktivních látek do hloubky pokožky:** Díky miniaturním vpichům mohou být aktivní látky lépe absorbovány pokožkou a působit tak efektivněji v hlubších vrstvách.

– **Hluboká hydratace:** Mikrojehličkování podporuje lepší absorpci hydratačních sér a účinných specifických ampulí, čímž zajišťuje hlubokou hydrataci pleti.

– **Boj proti projevům stárnutí:** Tato metoda je vhodná pro většinu typů pleti a může řešit širokou škálu problémů, včetně jizev po akné, jemných i hlubokých vrásek, rozšířených pórů a dalších.

– **Bezpečnost a pohodlí:** Léčba je považována za bezpečnou a většina pacientů ji popisuje jako minimálně bolestivou.

Díky své mírné povaze je mikroneedling vhodný i pro ty, kteří hledají alternativu invazivnějších estetických zákroků. Touto metodou lze dosáhnout hladší, svěžejší a revitalizovanější pokožky.

Jak se připravit na mikroneedling?

Před podstoupením mikroneedlingu je důležité konzultovat proceduru s certifikovaným kosmetickým specialistou, který vám poskytne veškeré potřebné informace a pomůže stanovit plán, přizpůsobený vašim specifickým potřebám.

Pokud toužíte po revitalizované a mladistvě vypadající pokožce bez použití škodlivých chemikálií, mikrojehličkování může být právě tím pravým řešením pro vás.

Pamatujte, že krásná a zdravá pleť je výsledkem pravidelné péče a správného přístupu k jejímu ošetřování.

**Peelingy s KYSELINOU GLICOLOVOU **

Naprosto úžasná revoluce v péči o pleť

Co to je a proč je používat

Naprosto úžasná revoluce v péči o pleť

Co to je a proč je používat

Peelingy s kyselinou glykolovou jsou oblíbeným kosmetickým řešením, které se zaměřuje na revitalizaci pleti. Kyselina glykolová, patřící do skupiny AHA (alfa-hydroxykyseliny), je známá svými exfoliačními schopnostmi, které pomáhají odstranit odumřelé kožní buňky na povrchu pokožky. Tyto peelingy jsou ceněny pro svou schopnost adresovat širokou škálu kožních problémů – od jizev a hlubokých vrásek,přes akné a jizvy až po rozšířené póry. Kyselina glykolová, získaná z cukrové třtiny, díky svými výjimečnými dermatokosmetickými vlastnostmi a hlavně své malé molekulární velikosti dokáže proniknout hluboko do pokožky, kde podporuje obnovu buněčného cyklu. Zvyšuje množství keratinocytů a stimuluje tvorbu kolagenu a elastinu. Tím dochází k zlepšení hydratace, pružnosti kůže a boji proti stárnutí pokožky způsobenému časem a UV zářením. Výsledkem je zlepšení hydratace, pružnosti a odhalení novější, zdravě vypadající pokožky, ale také produkcí kolagenu a elastinu má za následek jemnější, pevnější a svěžejší vzhled pleti.

Klíčové výhody:

– **Zlepšení textury pokožky:** Pomáhá vyhladit povrch pleti, čímž se zmenšují drobné vrásky a jemné linky.

– **Podpora obnovy pokožky a Opravný efekt:** Stimuluje produkci kolagenu a elastinu, které jsou zásadní pro udržení pružnosti a pevnosti pleti.

– **Boj proti akné:** Efektivně vypaluje ucpané póry a pomáhá v boji proti bakteriím způsobujícím akné.

– **Vyrovnaný tón pleti:** Pomáhá rozjasnit pokožku a vyrovnávat její tón díky odstranění odumřelých kožních buněk.

– **Povrchové obrušování pokožky a jizev a Vyhlazování pleti :** Efektivně obrušuje jizvy a odstraňuje nerovnosti, čímž zanechává pokožku hladší a sjednocenější.

– **Hloubkově čistí pleť:** Díky schopnosti proniknout do hlubších vrstev pokožky dokáže efektivně čistit a odstraňovat nečistoty.

– **Uzavírá póry:** Výrazně zmenší vzhled rozšířených pórů, čímž přispívá k jemnější a zdravější pleti.

– **Akné na obličeji i zádech**

– **Mastná pleť, váčky a kruhy pod očima**

– **Výkonná akce proti vráskám a projevy stárnutí:** Pomáhá v boji proti viditelným známkám stárnutí, jako jsou vrásky a ztráta pružnosti, pro mladistvější vzhled.

– **Povolená kůže na krku**

– **Energetizovaná výživa a Antioxidativní působení**

Proč si vybrat peeling s kyselinou glykolovou?

– **Osvědčená metoda:** Desetiletí používání a léta kosmetické praxe nám potvrzují kvalitní výsledky v léčbě různých kožních problémů.

– **Komplexní péče:** Peeling nabízí nejen okamžité výsledky v podobě jasnější a hladší pleti, ale také dlouhodobé zlepšení kvality pokožky díky stimulaci buněčného metabolismu.

– **Přizpůsobení pleti :** Tato metoda je vhodná pro různé typy pokožky a lze ji přizpůsobit specifickým potřebám každého klienta.

Upozornění:

Doporučuje se začít produkty s nižší koncentrací kyseliny a pozvolna zvyšovat, jak si vaše pleť na peeling zvykne.

Během používání peelingů s kyselinou glykolovou je důležité chránit pokožku před sluncem, protože může být citlivější a náchylnější k poškození UV zářením.

Kvalita výsledků je úzce spojena se vzděláním a zkušenostmi medicínsko-estetického odborníka, který peeling provádí. Profesionální přístup a manuální techniky zajišťují nejvyšší standard péče a spokojenost klientů.

Peelingy s kyselinou glykolovou představují přelom v péči o pleť.

Nabízí efektivní řešení pro mnoho běžných problémů pleti,nabízí komplexní regenerační a reparační funkce, regulují energetický buněčný metabolismus a mají vyhlazující a normalizující povrchový účinek.

Zároveň poskytují okamžité i dlouhodobé výsledky.

A s pravidelným používáním a správnou péčí bude vaše pleť svěžejší, zdravější a mladistvější.

Tváří v tvář všudypřítomným potřebám se náš salón vyznačuje hledáním hmatatelných výsledků.

**Ošetření pro specificky problémovou pleť:**

Přístupy zaměřené na řešení rozšířených cévek, cuperose, růžovky a pigmentových skvrn.

Naše pleť časem prochází řadou změn, a některé z nich mohou vést k vzhledově nepříjemným stavům. Jak tyto problémy rozpoznat, jaké jsou možnosti ošetření a jaké účinné látky byste měli hledat v produktech pro péči o pleť?

**Expertní rady a doporučení**

Péče o pleť s výše uvedenými problémy vyžaduje specifický přístup.Náš salón nabízí řadu metod, jak se vypořádat s těmito problémy, od Radiofrekvenční a Kyslíkové OXY až po chemické peelingy, které cílí na zlepšení textury pokožky a redukci viditelných projevů začervenalé pleti a pigmentových skvrn.

Pro boj s specificky problémovou pleťí je nejdůležitější volba správných produktů obsahujících látky s prokázanou účinností. Mezi nejúčinnější patří:

– **Vitamin C** – známý pro své antioxidativní vlastnosti, pomáhá při redukci pigmentových skvrn a podporuje rovnoměrný tón pleti.

– **Retinol** (forma vitamínu A) – podporuje obnovu buněk, což může pomoci zmenšit projevy růžovky a zlepšit texturu pokožky.

– **Niacinamid** – tento typ vitamínu B3 pomáhá udržovat stabilní barvu pleti, redukuje začervenání a zlepšuje hydrataci pokožky.

– **Kyselina azelaová** – má protizánětlivé účinky, které jsou vhodné pro ošetření růžovky a také pomáhá v boji proti pigmentovým skvrnám.

**Specializované peptidy **-mohou výrazně pomoci posílit stěny cév a zlepšit celkový vzhled pokožky

**Antioxidační látky, vitamín E nebo zelený čaj**- mohou pomoci chránit pokožku před vnějšími škodlivými vlivy a podpořit její obnovu.

**Rozšířené cévky**

jsou drobné krevní cévky, které se staly viditelnými na povrchu pleti, často se objevují na nosu, tvářích či nohách. V důsledku rozšíření malých krevních cév na povrchu pokožky dochází k začervenání pleti. Toto začervenání může být trvalé nebo se objevovat sporadicky, často pod vlivem teplotních změn, alkoholu, kořeněných jídel nebo stresu. Obvykle jsou důsledkem genetické predispozice, stárnutí, hormonálních změn nebo vnějších faktorů jako je dlouhodobé vystavení slunci.

**Cuperóza**

je stav, při němž se rozšířené krevní cévy stávají trvale viditelnými, charakteristické červenými skvrnami, což vede k zarudlé a někdy i podrážděné pleti, především na tvářích a nose. Je často považována za počáteční fázi růžovky.

**Růžovka**

je chronické kožní onemocnění, které se projevuje zarudnutím a někdy i výskytem pupínků na středu obličeje. Může být doprovázena pocity pálení nebo svědění. Příčiny růžovky nejsou plně pochopeny, ale léčba může pomoci kontrolovat a redukovat symptomy.

Jak se těmto problémům věnovat:

– **Prevence:** Používání ochrany proti slunci, minimalizace vystavení extrémním teplotám a pečlivá péče o pleť mohou pomoci zabránit některým z těchto problémů.

-**Kosmetické postupy:** Radiofrekvenční terapie, Kyslíková terapie, chemické peelingy a mikroneedling jsou běžně používané metody pro řešení těchto kožních problémů.

– **Topické léčby:** Existují různé krémy a séra, které mohou pomoci redukovat viditelnost rozšířených cévek, zklidnit podrážděnou pokožku, zmírnit příznaky růžovky a vyrovnat tón pleti.

– **Konzultace s dermatologem:**Pro individuální přístup a správné diagnostikování je důležité navštívit odborníka v oblasti dermatologie.

**Pigmentové skvrny**

jsou oblasti pleti, které se staly tmavšími než okolí kvůli nadměrné produkci melaninu. Mohou být důsledkem slunečního záření, stárnutí, hormonálních, poškození kůže nebo stárnutí pokožky.

Tyto skvrny jsou často považovány za kosmetický problém, který může ovlivnit sebevědomí.

**Zesvětlení a Prevence: Jaké kroky podniknout?**

Klíčem k úspěšnému zesvětlení pigmentových skvrn je použití produktů, které obsahují látky jako je hydrochinon, kyselina azelaová nebo vitamín C, které pomáhají regulovat produkci melaninu a postupně zesvětlují tmavé skvrny. Kromě toho je důležité chránit pokožku před slunečním zářením používáním vysokých SPF faktorů, aby se předešlo dalšímu poškození a vzniku nových skvrn.

V našem centru péče o pokožku vám nabízíme personalizované konzultace a ošetření, které jsou přizpůsobené vašim specifickým potřebám. Naším cílem je zajistit, že každý zákazník odchází s pocitem spokojenosti a viditelnými výsledky.

**Intenzivní ošetření očního okolí:** Speciální péče proti tmavým kruhům a váčkům pod očima.

Revitalizujte a omlaďte jemnou pokožku kolem očí s naším inovativním ošetřením zaměřeným na redukci tmavých kruhů a váčků, která cílí na projevy stárnutí.

Naše ošetření využívá řadu pokročilých technik a metod, včetně:

– **Radiofrekvence:** Metoda, která stimuluje produkci kolagenu a zlepšuje kvalitu pokožky.

– **Kyslíková OXY terapie:** Zásobuje pokožku kyslíkem, podporuje její regeneraci a zlepšuje její celkový vzhled.

– **Mikrojehličkování:**Pomáhá v obnově pokožky tím, že podporuje její přirozenou schopnost léčení.

Kromě těchto technologií aplikujeme také **účinné ampule a séra na míru**, které jsou speciálně vyvinuty pro cílenou péči o jemnou pokožku v očním okolí.

Mezi klíčové složky patří tyto látky:

**Peptidy a antioxidanty: **Podporují produkci kolagenu a bojují proti volným radikálům, pomáhají posílit a zpevnit pokožku.

**Vitamíny (např. Vitamín C):** Rozjasňují pokožku a pomáhají redukovat vzhled tmavých kruhů a chránit před škodlivými vnějšími vlivy.

**Hyaluronová kyselina: **Poskytuje intenzivní hydrataci a napomáhá vypnutí pokožky.

– **Kofein:** : Známý pro své schopnosti stimulovat cirkulaci a redukovat otoky, kofein je ideální pro minimalizaci váčků pod očima.

Jaké výsledky při použití liftingových terapií můžete očekávat ?

– **Redukce tmavých kruhů:**Aktivní složky v našich produktech cíleně zmenšují viditelnost tmavých kruhů, čímž oční okolí vypadá svěžejší a odpočatější.

– **Minimalizace váčků pod očima:** Díky pečlivě vybraným komponentům dochází k výraznému zmírnění otoků a váčků pod očima, což vede ke zlepšení celkového vzhledu očního okolí.

– **Omlazení pokožky:** Naše terapie nabízí hloubkovou hydrataci a vyživuje pokožku, čímž podporuje její pružnost a mladistvý vzhled.

Pokud se potýkáte s tmavými kruhy nebo nepříjemnými váčky pod očima, naše intenzivní ošetření očního okolí nabízí efektivní řešení. Kontaktujte nás pro více informací nebo si rezervujte svou konzultaci ještě dnes a objevte, jak můžeme pomoci vrátit vašemu pohledu mladistvý vzhled.

**Objevte sílu cílené péče a posuňte vzhled vaší pleti na novou úroveň**